Fukima – meble na wymiar

Od kiedy znajdujemy się na rynku meblarskim?

FUKIMA – meble z charakterem jesteśmy producentem mebli na wymiar zarówno tych klasycznych jak i najbardziej wyszukanych i nowoczesnych, zasięg naszych działań to Rzeszów i okolice. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowa usługę, zajmujemy się pomiarem, projektowaniem, fachowym doradztwem i montażem mebli oraz róznego rodzaju zabudowy.

Realizujemy również projekty przygotowane przez samych klientów, spełniając tym samym marzenie o projekcie własnego mebla, czy zagospodarowaniu przestrzenia.

Proponujemy meble na wymiar tylko z najlepszych komponentów i produktów najwyższej jakości, korzystając z ofert firm posiadających odpowiednie atesty i dających gwarancję, stosujemy innowacyjne rozwiązania.

Jesteśmy firmą która nie boi się wyzwań, dlatego projektujemy i produkujemy meble i szafy przesuwne w każdym rozmiarze i wariancie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby firmy w Rzeszowie przy ul. Strażacka 34b, do obejrzenia naszej ekspozycji i konsultacji dotyczącej Państwa przyszłych mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych, czy jakże popularnych szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi.

Jakiego rodzaju zabudowy proponujemy (wykonujemy):

  • meble pokojowe, kuchenne, łazienkowe,
  • meble biurowe i do gabinetów,
  • garderoby,
  • szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi,
  • szafy klasyczne.

 

Wirtualny spacer po biurze