Szafy z drzwiami przesuwnymi

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe na wymiar są świetnym rozwiązaniem na zagospodarowanie każdej nawet najmniejszej, nie wykorzystanej przestrzeni. Do stworzenia takiej szafy wykorzystuje się najczęściej ściany, podłogę i sufit będące elementami nośnymi. Organizacja takiej szafy pozwala zaoszczędzić, ponieważ w szafie wnękowej zbędne są takie elementy jak plecy, ścianki boczne i podłoga. Zagospodarowanie wnętrza szafy na wymiar to tysiące rozwiązań zastosowania koszy, szuflad, drążków, wieszaków, które ułatwią przechowywanie ubrań i akcesoriów.

 

PROPONUJEMY DWA RODZAJE SZAF NA WYMIAR:

  • Szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi

Szafa z drzwiami przesuwnymi idealnie sprawdzi się w mniejszym pomieszczeniu np. wąskie przedpokoje, małe sypialnie czy nieustawne łazienki. Zastosowanie tego typu systemu drzwi nie zajmuje miejsca przy jej otwieraniu, a ściany w pobliżu drzwi nie będą obijane i nie zostaną uszkodzone. Podczas produkcji szaf z drzwiami przesuwnymi stosowane są wysokiej jakości elementy jezdne z gwarancją od producenta co pozwala przez długie lata cieszyć się z jej użytkowania.

  • Szafy klasyczne

Dla tych z Państwa, których nie ogranicza przestrzeń proponujemy również szafy klasyczne. Szafa klasyczna, wolno-stojąca jest też świetnym rozwiązaniem dla klientów, którzy lubią zmiany. Decydując się na szafę wolno-stojącą możemy nie tylko wymienić fronty, drzwi szafy ale równiej miejsce jej ustawienia. Szafa wolno-stojąca w odróżnieniu od wnękowej posiada wszystkie boki, górę, dół, a także plecy. Drzwi w takiej szafie również można zamontować w systemie przesuwnym, jednak częściej wybieranym rozwiązaniem są drzwi otwierane na bok.

 

CO PROPONUJEMY NA FRONTY PAŃSTWA MEBLI, SZAFY CZY JAKO DRZWI PRZESUNWE:

Płyta meblowa
Imitująca drewno, matowa lub z połyskiem najbardziej popularna i najczęściej stosowana w realizacjach mebli na wymiar do kuchni, łazienki i pokoju jest właśnie płyta meblowa. Płyta meblowa może występować samoistnie lub jako baza – podstawa do naklejenia lustra lub szyby – decobelu, lacobelu.

Lustro
Lustro srebrne, lustro, grafitowe, lustro brązowe zastosowane jako element w realizacji lub całość niesamowicie powiększa optycznie pomieszczenie. Świetne jako element wykończeniowy w zabudowie meblowej wąskiego przedpokoju oraz jako front drzwi od szafy w niewielkiej sypialni.

Decobel
Decobel, czyli szkło z poddrukiem grafiki, zdjęcia jakie tylko Państwo możecie sobie wymarzyć. Takie wykończenie szafy na wymiar czy zastosowanie w drzwiach przesuwnych np. od garderoby podkreśli indywidualny charakter pomieszczenie i oryginalny styl właściciela. Również pokój Państwa dziecka dzięki zastosowaniu decobela stanie się komnatą małej księżniczki czy dopełni wizerunek boiska sportowego małego piłkarza. Nie podważalna zaleta decobelu to łatwość utrzymania w czystości oraz odporność na wilgoć i parę wodną.

Lacobel
Stonowane biele, szarości albo beże czy krzykliwa czerwień, fuksja, żółty albo jeszcze tysiące innych kolorów? Sami Państwo możecie wybrać jednobarwne lakierowane szkło – lacobel do swoich szaf na wymiar, drzwi przesuwnych, mebli kuchennych czy łazienkowych. Podobnie jak decobel, lacobel jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości i równie odporna na niekorzystne warunki panujące w łazience czy kuchni.

Decormat/lacomat
A może po prostu matowe szkło, czyli decormat albo nieco bardziej mleczne, mrożone matowe szkło – lacomat. Proste ale bardzo klasyczne rozwiąznie. Lacomat czy decormat świetnie sprawdzi się jako wykończenie zabudowy również w biurze.

Kombinacja powyższych
Wszelkie kombinacje dozwolone: płyta meblowa z lustrem, płyta meblowa ze szkłem – decobelem, lacobelem, decormatem i lacomatem, łączenie różnego rodzaju szklanego wykończenia: decobel z grafiką podzielony dopasowanym jednobarwnym lacobelem.

 

szafy z drzwiami przesuwnymi